Жіноча збірна ПЛЗТ з баскетболу -

призер обласної першості профтехосвіти.

 

Із закінченням навчального року в системі професійно-технічної освіти фінішувала і спартакіада області серед професійно-технічних закладів.
В черговий раз серед її призерів представник нашого району – Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту. В нинішньому році юним залізничникам вдалося вибороти ІІ місце серед двадцяти навчальних закладів області та м. Рівного.
Зовсім трохи лишалося нашій команді до того, щоб стати чемпіоном, та надто багато було втрачено на старті, коли ні хлопцям, ні дівчатам не вдалось досягти успіхів в настільному тенісі та шахах. Не зовсім вдалими виявились результати виступів в рукоборстві, тож після осінньої половини дистанції змагань місце в глибині турнірної таблиці, здавалось, віщувало не багато позитивних емоцій в подальшому.


Але у весняній частині спартакіади нам вдалося не лише наздогнати лідерів, а й вибороти «срібло». Це стало можливим завдяки другому місцю волейболістів, третім місцям дівчат та хлопців в баскетболі та трьом першим місцям в міні-футболі, легкій атлетиці та загально-фізичній підготовці.
Протягом року спортивну честь нашого ліцею захищало близько ста учнів. Назвати їх усіх неможливо, але варто відзначити хоча б найкращих та лідерів команд з різних видів спорту, а це: Євген Козловський (волейбол та настільний теніс), Валерій Микулашко, Ярослав Нестерчук та Богдан Шолудько (підтягування, відповідно, 36, 32 та 31 рази), Василь Бернацький, Олександр Пілат, Олександр Бортник, Андрій Гришко (міні-футбол), Олександр Моцер (міні-футбол та л/атлетика), Віталій Волошко (волейбол та л/атлетика), Дмитро Давидюк, Михайло Яковчук, Антон Корніюк (легка атлетика). Зробили свій внесок і дівчата: Альона Велинська (ЗФП), Катерина Кравчук (баскетбол, ЗФП та л/атлетика), Марія Томілович, Ганна Мельник, Світлана Савченко та Діана Карачун (баскетбол), Дарина Абрамчук, Альона Халанчук (л/атлетика).
Варто зазначити, що обласна спартакіада профтехосвіти - лише частина змагань, в яких беруть участь учні ліцею. Виступають вони і на першості серед підрозділів залізничної станції Здолбунів з семи видів спорту, чемпіонатах району з настільного тенісу, волейболу, турнірах з міні-футболу та шахів і багатьох інших спортивних перегонах, що проводяться в Здолбунівському районі.
Цікавим і насиченим є спортивне життя і в самому ліцеї, адже тут протягом року для ліцеїстів проводиться чимало спортивних заходів, працюють секції з шести видів спорту, до послуг учнів спортивна та тренажерна зали, гімнастичне містечко та спортмайданчики.
Саме завдяки цьому Здолбунівський ПЛЗТ постійно є флагманом спортивного життя серед закладів профтехосвіти області, хоча головне, звичайно ж, не досягнення в різноманітних змаганнях, а здоров’я наших учнів.
Володимир КРАВЧУК,
керівник ФВ Здолбунівського ПЛЗТ.

Comments are now closed for this entry