Шостого квітня цього року у місті Кузнецовськ проходила відкрита першість Рівненської області з важкої атлетики серед школярів.
Срібним призером цих змагань став вихованець дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Здолбунівської РДА, учень 6-Б класу міської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Сергій Руцинський. Він виступав у ваговій категорії 50 кг і продемонстрував другий результат серед 10 спортсменів своєї групи, поступившись лише одному з них.
Юний важкоатлет займається в ДЮСШ під керівництвом тренера Сергія Володимировича Астахова.

* * *
18-20 квітня у місті Сарни відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1996-1997 рр. народження. Із цих змагань представники Здолбунівщини теж повернулись із нагородами і хорошими результатами.
Так, І місце у ваговій категорії до 54 кг здобув Владислав Сафронов, учень 10-А класу гімназії. Друге місце у ваговій категорії до 46 кг посів учень 9-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Дмитро Тищук. У цій же ваговій категорії виступав і учень 6-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Назар Надозірний, і хоч його результат -
5-й, судді відзначили високу майстерність і технічність спортсмена. Усіх цих борців тренує Антон Юрійович Українець.

Відзначився на чемпіонаті, здобувши І місце у ваговій категорії 50 кг, і колишній вихованець ДЮСШ Микола Чабан, котрий нині навчається у Республіканському вищому училищі фізичної культури (м. Київ).
До речі, вже незабаром і Владислав Сафронов, якого включено у склад збірної Рівненщини з вільної боротьби, і Микола Чабан братимуть участь у чемпіонаті України з цього виду спорту, що відбудеться 14-16 травня у м. Харкові. Побажаймо ж хлопцям нових перемог.