26-30 березня 2013 року в м. Коломия відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. В складі команди Рівненської області виступали і представники Здолбунівщини, а саме вихованці заслуженого тренера України Володимира Гордійчука.
У ваговій категорії до 75 кг з сумою двоборства 184 кг ІІІ місце посіла учениця 10 кл. Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Діана Нагорнюк, тим самим вона виконала норматив майстра спорту України. Також вдалим був виступ нашого земляка Романа Василевського, який у двоборстві підкорив вагу 365 кг і посів І місце у ваговій категорії до 105 кг, чим підтвердив своє місце у резерві національної збірної команди з важкої атлетики. Ми вітаємо спортсменів та їх тренера з успішним виступом на чемпіонаті.


А вже минулих вихідних, 6-7 квітня, у м. Кузнецовськ відбулась першість Рівненської області з важкої атлетики серед школярів 1997-1998 р.н., де наші важкоатлети теж були на висоті. Перші місця у цих змаганнях посіли: у ваговій категорії до 50 кг з сумою двоборства 126 кг Дмитро Шемчук (учень 7 кл. ЗОШ №1), у ваговій категорії до 45 кг з сумою двоборства 131 кг Віталій Смочек (учень 7 кл. ЗОШ №4), у ваговій категорії до 62 кг з сумою двоборства 185 кг - Юрій Столярчук (учень 9 кл. ЗОШ № 4), у ваговій категорії понад 63 кг з сумою двоборства 170 кг Діана Нагорнюк (учениця 10 кл. Глинської ЗОШ), та у ваговій категорії до 35 кг Василь Устименко (учень 4 класу ЗОШ №7). Другими на першості стали: у ваговій категорії до 56 кг з сумою двоборства 140 кг Максим Олісієвець (учень 9 кл. ЗОШ
№ 1) та у ваговій категорії до 50 кг з сумою двоборства 100 кг Сергій Руцинський (учень 6 кл. ЗОШ № 4). За підсумками змагань район посів І загальнокомандне місце.
Підготували переможців та призерів Заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Григорович Гордійчук, майстер спорту України Дмитро Володимирович Марчук та майстер спорту міжнародного класу Сергій Володимирович Астахов.
Михайло Гарбовський,
начальник відділу у справах молоді
та спорту Здолбунівської 
райдержадміністрації,
майстер спорту України.

Comments are now closed for this entry