Під час поєдинку з російським борцем.
Кидок виконує В. Руденко.
 

 

19-24 червня цього року у столиці Хорватії м. Загребі проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів, спортсменів віком 17-19 років. У змаганнях взяли участь представники 40 країн світу. У складі збірної України, у ваговій категорії 55 кг, де змагались 22 спортсмени, виступав і наш земляк Віталій Руденко.
За жеребкуванням Віталію дісталось непросте cуперництво з сильними борцями. В його групі боролись за перемогу представники Азербайджану, Турції, Грузії, Росії, Молдови, Білорусі та Болгарії.
У першому двобої наш земляк зустрівся з азербайджанським борцем і в рівній боротьбі поступився йому - 5-6. Наступним був поєдинок із болгарином, котрий перед цим переміг сильного спортсмена з Турції, і Віталій виграв - 6-0. Фінальним для В. Руденка став двобій за 3-5 місце із російським борцем - старшим за віком і досвідченішим спортсменом, який буквально на останніх секундах впертої боротьби вирвав перемогу. В результаті у загальному заліку Віталій посів на чемпіонаті Європи п’яте місце.


Як тренер Віталія, вважаю цей результат вдалим, тим паче, що він кращий від попередніх, адже на чемпіонаті Європи серед кадетів у 2009 р. борець був восьмим, а у 2010 р. посів десяте місце. Вірю, що молодий талановитий спортсмен, майстер спорту України, 5-разовий чемпіон країни, ще досягне нових висот на змаганнях європейського і світового рівнів.

***
Я особисто та Віталій Руденко щиро вдячні депутату Рівненської обласної ради, почесному голові благодійного фонду “Любіть Україну” Данилу Корилкевичу за надані нам допомогу і підтримку. Щиро бажаємо Данилу Михайловичу здоров’я й довголіття, а також зустрічати на життєвому шляху тільки хороших і порядних людей.
Віктор КУЦЕЛЬ,
директор ДЮСШ відділу освіти
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry