Минулого тижня команда вагонного депо Здолбунів була учасником фінального турніру чемпіонату Львівської залізниці з міні-футболу на приз газети «Львівський залізничник», присвяченого відзначенню року молоді у галузевій профспілці. Путівку до «великого фіналу» розіграли учасники змагань від Рівненської дирекції залізничних перевезень і, за підсумками відбіркових етапів, вона дісталась вагонникам.
Напруженою була їх боротьба за вихід до суперфіналу. Фінальний відбірковий тур відбувся на футбольному майданчику Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту. Тут звання найсильнішого по Дирекції виборювали футбольні колективи вагонного депо Здолбунів, локомотивного депо Ковель та Сарненської дистанції колії.


Результат «золотого» фіналу не забарився. У фіналі у м. Львові зустрілися 5 команд: вагонного депо Здолбунів, ПЧ-12, Львівського локомотиворемонтного заводу, ПЧ-14, ЛКРМ.
Спортивні емоції буквально кипіли. Пристрасті вирували з першого до останнього матчу.
У першій грі - вагонне депо-ЛКРМ - 8:2.
У другій грі - вагонне депо-ПЧ-12 - 3:2.
У третій грі - вагонне депо-локомотиворемонтний завод - 3:0.
Ця остання гра була надзвичайно емоційна, адже суперники чинили гідний опір. Та бойовий настрій вагонників переміг. Зрештою, перемога команди вагонного депо Здолбунів у складі слюсарів з ремонту рухомого складу О. А. Іванова, Є. І. Кизицького, В. Я. Мельниченка, Б. М. Ковальчука, бригадира О. В. Сержанюка, оглядача-ремонтника Я. В. Должанського, робітника М. С. Шибунька була логічною і заслуженою, адже в активі цього колективу багатий досвід відповідальних поєдинків. Саме він і клас колективу допомогли здобути титул чемпіона залізниці. У видовищній, драматичній боротьбі гору взяли хлопці-вагонники. Це вперше в історії вагонного депо.
Перехідний кубок турніру з міні-футболу на приз газети «Львівський залізничник» у Здолбунові!
Грі нашої команди властиві всі ознаки класики футбольного жанру - спортивний азарт, напружена боротьба, жорсткі єдиноборства, небезпечні моменти і красиві голи. І це не дивно - натхненником спортивного колективу завжди був і є начальник депо, депутат обласної ради Й. В. Гаврищак. Тож і цього разу він вболівав за команду, підбадьорював і був з нею у Львові, а разом з ним - і група підтримки.
До речі, у Львові команді вдалося поспілкуватися з уболівальниками чемпіонату Євро-2012 з Німеччини, які подарували для наших футболістів квиток на матч Німеччина-Данія.
Володимир КУЩОВИЙ.

Comments are now closed for this entry