Завершується чергова, 35-та, спартакіада профтехосвіти області. У першій її частині (відбулась восени) Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту зайняв звичне місце у верхній частині турнірної таблиці. Та особливо успішними виступи наших спортсменів назвати було важко – друге місце з настільного тенісу та футзалу, третє волейболістів і, як результат, шосте загальнокомандне місце серед двадцяти навчальних закладів. Дівчата не змогли навіть наблизитись до призових місць ні у волейболі, ні в настільному тенісі, ні у шахах.


Надолужувати втрачене довелось на другій половині дистанції. І це вдалося, що підтвердидили «бронза» баскетболісток та перше місце команди дівчат у загальнофізичній підготовці, підкріплені другим місцем хлопців у цій же дисципліні. Нині залізничники на третьому загальнокомандному місці. На жаль, втрачено було дуже багато і піднятись вище вже не вдасться, адже попереду лишились тільки змагання з легкої атлетики.
Цьогоріч у спортсменів ліцею є додатковий стимул, адже кращі з них захищають честь нашої області на 3-й Всеукраїнській спартакіаді профтехосвіти.
Першим етапом Всеукраїнської спартакіади були змагання з настільного тенісу, що відбулись наприкінці березня в Одесі. І лідером збірної Рівненської області став представник нашого ліцею Віталій Должанський.
Наступними стартуватимуть футболісти, волейболісти та легкоатлети. В усіх цих командах теж будуть здолбунівчани.
Вже відзначились високими досягненнями на спортивних змаганнях районного, обласного, всеукраїнського рівня ліцеїсти Олександр Сич, Ірина Федінчик, Тетяна Пахольчук, Олександр Пілат, Олександр Бортник, Тетяна Назарук, Катерина Василюк, Олена Сизюк, Віталій Волошко, Олена Маркевич, Віталій Должанський та багато інших. Сподіваємось на їх подальші успіхи і бажаємо нових перемог.
Володимир КРАВЧУК,
керівник ФВ Здолбунівського ПЛЗТ.

Comments are now closed for this entry