22 січня цього року в приміщенні спорткомплексу с. Зоря Рівненського району відбувся відкритий командний турнір зі швидких шахів з нагоди 38-річчя створення шахового клубу “Зоря” та дня народження його засновника - Миколи Івановича Жука. Захід з минулого року набув статусу неофіційного клубного чемпіонату Рівненської області з шахів. До участі в ньому допускалися команди у складі трьох осіб із середнім рейтингом не вище 2185.


Змагання викликали неабиякий інтерес серед шахової спільноти області. На участь у них подали заявки 15 команд. Запроваджене обмеження в середньому рейтингу команд додавало інтриги змаганням. І спрогнозувати перед початком турніру, яка команда стане чемпіоном, було практично неможливо.
Чемпіонат проходив за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу - по 15 хв. За напруженої боротьби було й багато несподіваних результатів. Довгий час турнірну таблицю очолювали шахісти з Костополя, але в останньому турі вони отримали поразку від принципового суперника - команди Здолбунова у складі голови Рівненської обласної федерації шахів Володимира Ковальчука, Йосипа Борзенка та Анатолія Кирилюка (3:0).
Здолбунів став клубним чемпіоном області 2012-го року, випередивши за додатковими показниками клуби з Зорі (2 місце) та Рівного (МПД - 3 місце).

 

Comments are now closed for this entry