70 років тому, 2 січня 1942 року, народився наш земляк, палкий прихильник шахів, екс-чемпіон Рівненської області Гнат Микитюк. На жаль, на 52-му році свого життя він раптово помер.
Стало доброю традицією вшановувати пам’ять Гната Микитюка проведенням традиційного різдвяного шахового турніру.
Перший такий турнір пройшов у далекому вже 1997 році за участю п’яти гравців. Перемогу тоді виборов Віктор Корольов.
На початку січня цього року відбувся вже чотирнадцятий турнір, який зібрав 16 гравців із Здолбунова, Рівного та Острозького району.
Боротьба була, як ніколи, безкомпромісною. До останнього, п’ятнадцятого, туру на перемогу реально претендували п’ятеро: кандидати у майстри спорту Йосип Борзенко, Анатолій Кирилюк, Юрій Кошмак та першорозрядники Василь Данилюк і Олег Прокопчук.
Фініш виявився вдалим для Йосипа Борзенка та Анатолія Кирилюка, які набрали однакову кількість очок - по 12 з 15 можливих. І тільки додаткові показники за системою коефіцієнтів вивели на перше місце Анатолія Кирилюка. Це його друга перемога в різдвяних турнірах - до цього він перемагав у 2000 році. Далі у турнірній таблиці йдуть Василь Данилюк - 11,5 очок, Юрій Кошмак - 11 очок, Олег Прокопчук - 10,5 очок.
Всі п’ятеро нагороджені дипломами та цінними подарунками відділу з питаннь фізичної культури та спорту Здолбунівської райдержадміністрації та Рівненської обласної шахової федерації.
Олександр ПОПОВ,
суддя змагань.

Comments are now closed for this entry