У кожного своя життєва дорога, кожен вибирає свій шлях. Хтось - легкий і прямий, а хтось - важкий і звивистий. Для одного мета життя - забави та нові враження, а для іншого - праця і самовдосконалення. Одні залишають по собі маєтки, а інші - вдячність наступників і послідовників своєї справи.


Стає доброю традицією у нашій школі проведення щорічного турніру з баскетболу пам’яті колишнього директора школи та вчителя фізкультури Івана Трохимовича Довматюка. Людини, яка дійсно залишила по собі слід у пам’яті учнів, педагогів, жителів села.
Цьогорічний баскетбольний турнір відбувся у Гільчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 жовтня. Участь у ньому взяли 4 команди: села Грем’яче Острозького району (переможець минулорічного турніру), Здолбунівської ДЮСШ, сіл Гільча Перша та Гільча Друга.

 

 


Слід зауважити, що у складі команди с. Гільча Перша були гравці, запрошені з міста Луцька, з якими організатор турніру, вчитель фізкультури Юрій Махлюк, у 2005 -2007 рр. виступав у баскетбольній команді Волинського національного університету. А в команді села Грем’яче були представники вищої баскетбольної Ліги України. Тому боротьба за цьогорічний кубок розгорнулася між цими двома командами.
Хороший рівень гри продемонструвала команда Здолбунівської ДЮСШ на чолі з тренером Олександром Романишиним, яка посіла третє місце.
Володарем цьогорічного кубка стала команда села Гільча Перша, друге місце посіла команда села Грем’яче Острозького району.
А на початку змагань відбувся товариський матч між жіночою учительською командою та командою дівчат 7-10 класів. До речі, гравці учительської команди є ученицями Івана Трохимовича Довматюка. Усі були приємно вражені тим, що вчителі мають хороші навички гри у баскетбол.
...Добрі справи не зникають безслідно. Зерно, посіяне дбайливою рукою, проростає, колоситься і дає добрий урожай.
Пам’ять про Івана Трохимовича Довматюка жива, бо жива справа, якій присвятив себе Учитель.
Лілія МАХЛЮК,
директор Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Comments are now closed for this entry