Нерідко доводиться чути від людей старшого віку, що сучасна молодь є пасивною, зухвалою та безідейною. Мабуть, такі твердження у багатьох випадках мають підстави для існування, проте з приємністю треба відзначити, що в нашому районі ще є активні і працелюбні молоді люди, які ведуть здоровий спосіб життя.
Цьогоріч Здолбунівською районною радою вперше проводився конкурс ініціатив територіальних громад району, на сесії ради було прийнято відповідну програму підтримки місцевих ініціатив, спрямовану на активізацію діяльності місцевого населення для покращення умов свого життя. Участь у конкурсі проектів взяла й громада села Новомильськ – місцеві юнаки, конкурсна заявка яких передбачала створення на базі підвального приміщення клубу с. Новомильськ спортивного залу для занять важкою атлетикою. За умовами конкурсу, співфінансування видатків проекту мало відбуватися з коштів районного та сільського бюджетів, свою лепту мала внести й ініціативна група. На радість новомильських юнаків, їхню заявку на конкурс було визначено серед переможців.


Усе літо в підвальному приміщенні Новомильського клубу кипіла робота: штукатурили та фарбували стіни, проводили бетонні роботи, крім того, купували й ремонтували спортивний інвентар тощо. А 27 листопада ц. р. спортивний клуб у селі Новомильськ було відкрито, на його базі створено секцію важкої атлетики.
Відкриття такого клубу сприятиме спортивному та, як наслідок, соціальному зростанню молоді. У підростаючого покоління на прикладі старших друзів формуватиметься мотивація до занять фізичною культурою і спортом, який, як відомо, не сумісний із шкідливими звичками.
Ініціативна група села Новомильськ щиро вдячна усім, хто допоміг реалізувати цей проект: голові районної ради Василю Тимощуку, голові Копитківської сільської ради Марії Фішер та депутатам сільради, приватному підприємцю Любомиру Кінаху та ін. Хто знає, можливо, серед членів новомильської секції важкої атлетики - майбутні чемпіони.
Сергій КОНДРАЧУК,
депутат
районної ради.

 

Comments are now closed for this entry