Команда Здолбунівської гімназії - переможець районних змагань
з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2000 року народження.

Вже традиційним стало проведення районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які було організовано відділом з питань фізичної культури і спорту, відділом освіти РДА та районною федерацією футболу. Цьогоріч ці змагання відбувались 13-19 жовтня на футбольному полі Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Старомильській. Участь в них взяли 32 команди (понад 400 дітей), які було поділено на 4 вікові групи: 2001, 2000, 1999 та 1998 років народження.


У перший день турніру, 13 жовтня, між собою змагались 8 команд юнаків 2001 р. н. із Здолбунівських загальноосвітніх шкіл №№ 3, 4, 5, 6, Здовбицької і Гільчанської шкіл, збірна П’ятигірської та Глинської ЗОШ і команда Здолбунівської гімназії. Перемогу здобула, обігравши команду загальноосвітньої школи № 6 з рахунком 1:0, команда Здолбунівської гімназії та третє місце у післяматчевих пенальті виборола команда школи № 3.
Наступного дня за перемогу боролись 6 команд юнаків 2000 р. н., а саме: Здолбунівських ЗОШ № 4 та № 5, Здовбицької, Гільчанської шкіл, збірна П’ятигірської та Глинської ЗОШ і команда Здолбунівської гімназії. Перше місце посіла команда Здолбунівської гімназії, друге – загальноосвітньої школи № 4, а третє місце у збірної П’ятигірської та Глинської ЗОШ.
18 жовтня вели гру команди юнаків 1999 р. н. із 8 навчальних закладів: Здолбунівських загальноосвітніх шкіл №№1, 3, 4, 5, 6 та гімназії, Здовбицьої ЗОШ, збірна П’ятигірської та Глинської шкіл. Перемогу знову ж таки здобули футболісти Здолбунівської гімназії, друге місце – Здовбицької ЗОШ, а третє - команда ЗОШ № 3.
У завершальний день турніру, 19 жовтня, змагалися юнаки 1998 р. н. із 10 шкіл: команди Здолбунівських ЗОШ №№ 1, 3, 4, 5, 6 та гімназії, Здовбицької, Копитківської шкіл, збірна П’ятигірської та Глинської ЗОШ і футболісти Мізоцького навчально-виховного комплексу. Найкращий результат показала команда Здолбнівської ЗОШ № 4, друге місце виборола збірна П’ятигірської та Глинської ЗОШ, третє місце у футболістів Мізоцького НВК.
Приємною несподіванкою під час змагань стала участь у складі команди Здолбунівської гімназії учениці 6 класу Марини Косік, яка показала гарну технічну гру та відзначилась у фінальних іграх забитими голами.
По закінченні районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» усі переможці і призери були нагороджені грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури і спорту Здолбунівської РДА. Але переможцям розслаблятися не доведеться, адже наступним етапом турніру будуть обласні змагання у квітні-травні 2012 року, на яких вони представлятимуть наш район.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
начальник відділу з питань фізичної культури і спорту
Здолбунівської
райдержадміністрації,
майстер спорту України.

 

Comments are now closed for this entry