відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті тренера, майстра спорту СРСР Володимира Кайди

Здолбунівська команда-учасниця турніру з тренером Віктором Куцелем.

Ці престижні змагання проходили минулих суботи та неділі в загальноосвітній школі № 6 м. Здолбунова. Сюди приїхали помірятись силами, продемонструвати свою майстерність і витривалість 17 команд. У турнірі взяли участь 117 юних борців з окремих міст Івано-Франківської, Київської і Рівненської областей, міст Львів та Київ.
Після урочистого відкриття турніру, під час якого із привітаннями до учасників змагань звернулися заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту РДА Михайло Гарбовський, розгорілась уперта боротьба за спортивні трофеї.
Тактичною вправністю і бійцівською непереможністю відзначились команди з міст Джурів, Калуш, Здвижів, Трипілля Івано-Франківської та Київської областей, які набрали під час поєдинків найбільшу кількість очок.
Не пасла задніх і команда із Здолбунова. Вихованці тренера Віктора Куцеля Павло Пшенюк, Єгор Середа, Юрій Михайлов, Владислав Сафронов, Ян Чабан здобули у своїх вагових категоріях срібні і бронзові призери. А Микола Чабан у ваговій категорії 35 кг став чемпіоном.
Як відзначив суддя міжнародної категорії Анатолій Руденко, рівень цьогорічного турніру кращий, порівняно з минулим роком, “засвітилося” чудовими результатами багато нових борців, не виникало “проколів” і в організаційному плані, проявила активність до організації змагань також місцева районна влада.
В урочистій обстановці відбулося нагородження переможців турніру, серед яких були і здолбунівчани. Вони одержали Почесні грамоти, кубки і медалі.
Із вдалим завершенням турніру його учасників привітала начальник відділу освіти РДА Валентина Бондарчук.
Євген ШИЛАН.
Фото автора. 

Comments are now closed for this entry