На базі Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулася ХІХ спартакіада служби вагонного господарства Львівської залізниці, в якій взяли участь команди з Тернополя, Клепарова, Коломиї, Ковеля, Ужгорода та Здолбунова.

     Під час урочистого відкриття змагань заступник начальника служби вагонного господарства Львівської залізниці В. Б. Мельничук у своєму вітальному слові побажав учасникам спартакіади спортивної удачі, здоров’я, чесної боротьби, а також відзначив, що залізничники демонструють не лише високі результати в праці, а й у спорті. Радує, що масовість в фізкультурно-спортивному русі стала основною рисою заходів, які організовуються серед залізничників, а серйозне ставлення до тренувань – необхідна умова у досягненні високих спортивних вершин.
     Приємного спілкування, нових знайомств та дружніх стосунків побажав учасникам спартакіади голова теркому профспілки Рівненської дирекції залізничних перевезень А. В. Протащук.
Після урочистого відкриття учасники спартакіади зайняли свої позиції на майданчику з міні-футболу, в спортивному залі ліцею. Змагання проходили з семи видів спорту, а саме: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів, армреслінгу та гирьового спорту.
     Досить-таки напружена боротьба велася на майданчику з міні-футболу. Не залишивши нікому шансів на перемогу, команда ВП “Вагонне депо Здолбунів” зайняла перше місце у цьому виді змагань. Особливо варто відзначити капітана команди Олександра Іванова та гравців Володимира Мельниченка, Єгора Кизицького.

 


     Впевнену перемогу святкували здолбунівчани і в силових видах спорту. В змаганні з армреслінгу відзначився Павло Кущевий, а в гирьовому спорті не було рівних Віктору Закаблуку та Миколі Василюку-Полюшику.
     Достойним був виступ здолбунівчан і в змаганнях з настільного тенісу. Цьому сприяли тенісисти Ірина Лець та Ананій Овсіюк.
Справжні баталії розгорнулися і на шахових та шашкових дошках. Найкращих результатів тут досягли також гравці команди здолбунівського вагонного депо Тетяна Хліб’юк, Володимир Володимиров, Володимир Бейда, Ігор Шнайдер.
     Впертою, безкомпромісною була боротьба між волейболістами. Основне суперництво розгорталося між командами Здолбунова та Ковеля. Якщо у фіналі змагань з міні-футболу (у тому ж двобої Здолбунова і Ковеля) перемогу вибороли здолбунівчани, то у волейболі господарі поступились найсильнішому супернику - ковельським спортсменам.
     В результаті виснажливої спортивної боротьби, з великим відривом від суперників команда ВП “Вагонне депо Здолбунів” зайняла загальне перше місце. Друге місце посіла команда із Ковеля, третє – з Коломиї.
     Підводячи підсумки спартакіади, заступник начальника служби вагонного господарства Львівської залізниці Володимир Мельничук вручив переможцям і призерам кубки та грамоти.
Микола ШЕВЧЕНКО, 
начальник ФСК “Локомотив”.
На фото: фрагменти спартакіади вагонної служби Львівської залізниці.
Фото Євгена Шилана. 

Comments are now closed for this entry