Команда ТОВ "Укрцемремонт Здолбунів".

Як би нам цього не хотілося, але інколи є бажання забути про буденні трудові робочі дні і десь відпочити душею, зайнятися улюбленою грою чи навіть поспілкуватись з кимось. І ось саме такі дні наступили в нашому колективі. Ми взяли активну участь у черговій спартакіаді працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів.
Відомо, що спорт гартує та об’єднує людей. А одночасно лікує наші душі, наші нерви, додає сили та емоцій у житті.
Отож 9-10 липня цього року в селищі Хрінники Демидівського району нашої області проводилися змагання за програмою VII Спартакіади працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів, присвяченої 50-річчю профспілки будівельників нашої області. У змаганнях взяла участь і команда нашого товариства.


Але раніше, ніж описати проведення самої спартакіади, хочеться декілька слів сказати про мальовничу місцевість, де проводились змагання. Очевидно, мало кому на Рівненщині не знайома назва «Хрінницьке водосховище». Тут і ліс, від споглядання якого відпочиває зір, тут і щебет лісових птахів, своїм співом радують людську душу… Не дивно, що, куди не кинеш оком, усі пагорби зайняті автомобілями, мототранспортом та наметами, або просто групами людей, які відпочивають і одночасно підбадьорюють спортсменів. Мені здається, що кращої місцевості в усьому світі немає.
У спартакіаді взяли участь 5 команд, а програма її включала шість видів спорту: шашки, настільний теніс, дартс, перетягування линви, підняття гирі та армреслінг. Суддями змагань були А. Шульгач – голова Рівненської обласної організації профспілки працівників будівництва та будматеріалів, та А. Биков – голова Рівненської обласної організації ФСТ «Україна».
Команда нашого товариства «Укрцемремонт Здолбунів» зайняла друге місце. Перше виборола команда ПАТ «Волинь-цемент». Ми раді за сусідів, але й наш результат приємно вразив увесь колектив. Наша команда складалась із трьох інженерно-технічних працівників, слюсаря та електрогазозварника. Організатором команди, душею та відповідальним був інженер виробничого відділу Олег Зволь, який дуже багато зробив для участі команди в спартакіаді.
Лариса Яцюрик, 
голова профкому ТОВ “Укрцемремонт Здолбунів”.

Олег Зволь зі спортивним трофеєм. 

Comments are now closed for this entry