Хорошу фізичну і технічну підготовку демонструють на обласних змаганнях юні важкоатлети Здолбунівської ДЮСШ “Колос”. Свою майстерність вони ще раз підтвердили на чемпіонаті області серед юнаків та дівчат, який нещодавно відбувся у м. Березне. В семи вагових категоріях із 15 наші юні важкоатлети вибороли перші місця.
Змагання відкрили наймолодші, яким лише 10 років. У ваговій категорії до 38 кг учень 5 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Дмитро Шимчук виборов друге призове місце. В цій же категорії виступав і п’ятикласник Віталій Смочек (брат Сергія Смочека). У впертій боротьбі він зумів вибороти третє призове місце.
Між собою розіграли призові місця брати Іван та Максим Олісієвці, учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Так сталося, що обоє вони виступали у ваговій категорії до 45 кг. Перемогу святкував старший, Іван.
Серед штангістів у ваговій категорії до 50 кг чемпіоном області став семикласник ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Юрій Столярчук. Не було рівних у ваговій категорії до 69 кг і майстру спорту України Сергію Смочеку. В ривку він вирвав штангу вагою 105 кг, а у поштовху – 130 кг.
Успішно виступили і наші дівчата, четверо із них здобули звання чемпіонок. Займається з цими спортсменками тренер відділення важкої атлетики Ніна Миколаївна Пашкевич. Переможницею у ваговій категорії до 36 кг стала учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Марія Тимощук. Перше місце у категорії до 48 кг завоювала восьмикласниця цієї ж школи Катерина Трофімчук; її результат: ривок – 35 кг, поштовх – 40 кг.
У напруженій боротьбі звання чемпіонки у ваговій категорії до 44 кг виборола учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Аліна Кіричук. Успіх своїх товаришів по команді продовжила восьмикласниця П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст. Діана Нагорнюк. Виступаючи у категорії до +69, в сумі двоборства вона набрала 100 кг і посіла перше місце.
Вітаємо наших юних важкоатлетів із заслуженою перемогою і бажаємо нових спортивних здобутків.
Збірну команду району до цього чемпіонату готував заслужений тренер України Володимир Григорович Гордійчук.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
начальник відділу
з питань фізичної культури і спорту РДА,
майстер спорту
України.

Comments are now closed for this entry