Команда-переможець обласного турніру,
справа з кубком - капітан команди здолбунівчанин Володимир Ковальчук.

Майже сотня юних шахістів з усіх районів Рівненщини, запекла боротьба між двома надсильними командами зі Здолбунівського та Костопільського районів, саме так у Рівному відбулися фінальні змагання турніру з шахів на приз віце-президента федерації шахів України, народного депутата України Миколи Шершуна. Відкриваючи турнір, він побажав учасникам красивої гри.
Ідея провести загальнообласний чемпіонат з шахів виникла у народного депутата кілька місяців тому. Головною його метою було зробити ці змагання максимально масовими, долучити до участі в них не лише спортсменів професійного рівня, а й любителів, аби виявити справжні таланти та майстерність.


Упродовж 3 місяців відбувалися відбіркові районні змагання народного турніру з шахів. Особливу увагу під час них звертали на дітей і, як виявилося, недарма. Адже юні шахісти проявили неабиякі активність та наполегливість, а найменшому учаснику, який змагався у фіналі у Рівному, було трохи менше 4 років.
Перемогла у цьогорічному турнірі на приз віце-президента федерації шахів України, народного депутата України Миколи Шершуна команда зі Здолбунівського району. Її шахісти переконливо обіграли суперників з Костопільського району із рахунком 7:3. А відтак і отримали кубок переможців та грошовий приз.
Президент Рівненської обласної Федерації шахів Володимир Ковальчук подякував Миколі Шершуну за підтримку та розвиток цього виду спорту на Рівненщині, а також висловив сподівання, що наступного року змагання вже вийдуть на міжобласний рівень.
Розвиток шахів, популяризація цього виду спорту серед молоді – це виховання майбутньої інтелектуальної еліти України, переконаний Микола Шершун. Він вже не перший рік опікується розвитком шахів на Рівненщині, ось і в переддень фіналу вищезгаданих змагань відкрив черговий шаховий клуб та презентував Федерацію шахів у місті Кузнецовськ.
За повідомленням
прес-служби Рівненської обласної 
організації Народної Партії.

 

Comments are now closed for this entry