Переможець районного етапу VI туру обласної спортивної гри
“Сімейні перегони” сім’я Гриценків.

Третього квітня на базі фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив” проходив районний етап VI туру обласної спортивної гри “Сімейні перегони”. У змаганнях взяли участь 9 сімей, представників Урвенської, Глинської, Новосілківської, Богдашівської, Копитківської, Старомощаницької сільських рад, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1, 5 та гімназії м. Здолбунова.
З вітальним словом до учасників “Сімейних перегонів”, побажавши їм вдалих виступів і гарного настрою, звернулися заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту РДА Михайло Гарбовський.


Змагання складалися з етапів “Стронгмен”, “Баскетбол”, “Сімейна розвага” та “Незвичайний гольф”. Перше місце в них виборола сім’я Гриценків (гімназія м. Здолбунова). Вона ж і представлятиме наш район у фінальних поєдинках у Млинові 10 квітня цього року.
Друге місце завоювала сім’я Кравчуків ( Урвенська сільська рада), третє – сім’я Сержанюків (Копитківська сільська рада).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками відділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.
Вл. інф.

 

Comments are now closed for this entry