Відбулася відкрита першість Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” з велоспорту на шосе на приз майстра спорту СРСР, нашого земляка Юрія Іванова. До Здолбунова цього разу з’їхалися найсильніші велогонщики Житомирської, Хмельницької областей, міст Тернопіль, Львів, Рівне, Здолбунів.
Протягом трьох днів спортсмени мірялися силами на дерманському шосе. Першого дня юнаки та дівчата змагалися в індивідуальній гонці на 10 км. Тут кращий результат серед здолбунівчан показав і виборов четверте місце Микола Степчук.      А вже другого дня відбулася велогонка (критеріум) в Здолбунові, в якій на дистанції 20 км серед дівчат зайняла третє призове місце наша землячка, учениця ЗОШ №5 Анастасія Гайдук.
І в останній день змагань не підвели здолбунівчани. Так, Анастасія Гайдук в груповій гонці на 30 км посіла другу сходинку змагань, а Микола Степчук був четвертим.
     Спонсорську допомогу для проведення велогонки надали міський голова Ігор Ольшевський, директор ПП “Квант” Ігор Люльчак, директор ЗАТ “Іскра” Володимир Фурманчук, підприємці Віктор Матиюк, Ігор Леляков, Василь Денисюк та інші.
Володимир Янчук,
директор ДЮСШ “Колос “.

Comments are now closed for this entry