допоміг 17-річному спортсмену із Здолбунова стати призером чемпіонату України з вільної боротьби серед дорослих

Бронзовий призер чемпіонату України
з вільної боротьби серед чоловіків Віталій РУДЕНКО.

Успішний виступ вихованця Здолбунівської ДЮСШ Віталія Руденка на змаганнях такого високого рівня, які проходили 16-18 лютого у місті Харкові і були відбірковими до чемпіонату Європи та Кубка світу, насправді є неординарним випадком в історії вільної боротьби Рівненщини за роки незалежності. Віталій став першим в області призером чемпіонату країни серед чоловіків.
Шлях до третьої сходинки п’єдесталу для юного борця був нелегким, бо довелося зустрітися на килимі із знаними суперниками. У першому поєдинку він впевнено переміг срібного призера чемпіонату Європи серед юнаків з Івано-Франківська. Вдало провів Віталій бій і з київським спортсменом. Проте у рівній боротьбі із донецьким борцем, у активі якого п’яте місце на чемпіонаті світу серед юніорів, здолбунівчанину довелося поступитися.

За третє місце Віталій боровся також з учасником минулорічного чемпіонату світу серед юніорів із Харкова.
Слід сказати, що у ваговій категорії, в якій виступав наш земляк, було 17 учасників, з них 2 – майстри спорту міжнародного класу, 10 – майстри спорту України.
Талановитий, перспективний юний борець продемонстрував справжні чоловічі якості – наполегливість, волю до перемоги, високу тактичну і технічну майстерність у веденні поєдинку. Все це здобувалося впродовж довгих років тренувань. Займатися вільною боротьбою Віталій почав ще з 2002 року. Слід віддати належне й тренеру з вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи, відомому на Рівненщині і за її межами, майстру спорту України Віктору Куцелю, який одразу запримітив здібності та високий спортивний потенціал обдарованого хлопця і допоміг йому їх розвинути.
Віталій Руденко, випускник міської ЗОШ № 6, є чотириразовим чемпіоном України серед юнаків, срібним призером міжнародного фестивалю боротьби у Москві, учасником чемпіонатів Європи серед юнаків 2009 та 2010 років, майстром спорту України, входить до резерву збірної команди України.
Високий результат, показаний Віталієм на чемпіонаті України, засвідчив його потенційні можливості для участі і здобуття перемог на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх.
Юний спортсмен та його тренер висловлюють щиру вдячність усім, хто впродовж багатьох років допомагав їм і нині не залишає без спонсорської підтримки.