Вчитель фізичної культури гімназії Тарас ГАЛИЧ вручає учасникам змагання почесні медалі.

Минулого понеділка в Дерманському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія” було урочисто відкрито оновлений спортивний зал. З цією подією вчительський і учнівський колективи привітали голова райдержадміністрації Микола Євчук, заступник голови районної ради Яків Мельник, начальник відділу освіти РДА Валентина Бондарчук.
Ремонтні роботи здійснювало ТзОВ “КБ Понтіум” з Рівного. Працівники цього товариства протягом місяця замінили покрівлю, встановили металопластикові вікна, прожектори, двері, подбали про краще освітлення в спортзалі та підсобних приміщеннях. На всі роботи було витрачено 80 тисяч із обласного бюджету, а також 176 тис. гривень субвенції (кошти були призначені на облаштування об’єктів 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС).
Свою частку на ремонт спортзалу вніс і депутат обласної ради від фракції БЮТ Микола Кучерук.
Після урочистої частини вихованці гімназії подарували гостям змістовний концерт в оновленому спортзалі. Тут же проводилися і спортивно-ігрові змагання.
У сучасному залі відтепер проводитимуться не лише уроки фізичного виховання, а й фестивалі та інші заходи, які організовуватиме місцевий культурно-дозвіллєвий комплекс.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry