Здолбунівський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, відомий мешканцям Здолбунова як ДТСААФ, напередодні свята Збройних сил України провів стрілецький турнір серед первинних організацій ТСОУ.
Змагання зі стрілецького поєдинку стали традиційними і набули великої популярності серед учнівської молоді. І хоч вони проводяться вже понад двадцять років, щоразу до участі в них долучаються все й нові спортсмени.
У цьогорічному турнірі змагалися 12 команд. Впевнену перемогу, не програвши жодного поєдинку, здобули мізочани – Роман Гаврильчик, Андрій Сорока і Михайло Юрчук. Друге місце - у здолбунівських гімназистів Володимира Саца, Павла Удодика та Станіслава Пушика. Команда Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі Віталія Адамчука, Романа Мельника і Володимира Кушнірука завоювала третє місце.
Переможці і призери змагань нагороджені призами і грамотами спортивно-технічного клубу ТСОУ.
СТК і надалі сприятиме спортивному розвитку молоді, проводячи різноманітні змагання, а також надаватиме необхідні технічні знання, проводячи курсову підготовку водіїв мопедів, мотоциклів і автомобілів.
Віктор ДОНАТ,
директор Здолбунівського СТК ТСОУ.

Comments are now closed for this entry