14 листопада 2010 року на базі Мізоцького навчально-виховного комплексу проведено районний етап ІІ туру обласної спортивної гри “Сімейні перегони”. У змаганнях взяло участь 9 сімей з Мізоцької селищної, Урвенської, Глинської, П’ятигірської, Дерманської Першої, Ступнівської, Копитківської, Спасівської та Здовбицької сільських рад.
З вітальним словом до учасників турніру звернулись заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук та директор Мізоцького навчально-виховного комплексу Раїса Овсійчук. Вони побажали дітям та їх батькам вдалих виступів.
Змагання складались з 6 етапів: “Спортивна лотерея”, “Боулінг”, “Робін Гуд”, “Чутливі пальчики”, “Вправний велосипедист” та “Інтелектуальні завдання”.
Перше місце виборола сім’я Шевчуків (на фото) із Здовбицької сільської ради, яка і представлятиме наш район на фінальних змаганнях у м. Березне 21 листопада цього року. На другому місці сім’я Одарчуків з Мізоцької селищної ради, третє місце у сім’ї Ткачів з Копитківської сільської ради.
На завершення змагань перед учасниками виступив начальник відділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації М. Гарбовський, після чого переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry