На фото: (зліва направо) Ігор, Оксана та Катерина ШОЛУДЬКИ —
переможці районного етапу гри «Сімейні перегони».

Спортивно-інтелектуальну гру «Сіменйні перегони» на теренах Рівненщини організовано з ініціативи заступника голови ОДА Олексія Губанова з метою популяризації серед краян здорового способу життя та рухової активності. «Сімейні перегони» - проект, що реалізовується в рамках концепції розвитку регіону «Західна брама». Стартувала гра у вересні цього року у м. Костополі. Цікава вона тим, що учасники — спортивні родини змагаються за перемогу не лише у спортивних естафетах, а й виконують цікаві інтелектуальні та на кмітливість завдання.


У першому етапі «Сімейних перегонів» в області взяло участь понад 3000 осіб. А минулої неділі, 17 жовтня, переможців цього етапу чекало наступне випробування - «Сімейні перегони» у райцентрах. Не став вийнятком і Здолбунів, де змагання проходили на базі ЗОШ № 6.
Для участі в районному етапі обласної спортивно-інтелектуальної гри «Сімейні перегони» туди прибуло 11 спортивних родин із сіл Здолбунівщини та селища Мізоч. Учасників перед стартом привітали заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук і начальник відділу з питань фізичної культури і спорту РДА М. В. Гарбовський. По тому розпочалась хвилююча боротьба родинних команд.
А в результаті перемогу здобула родина Шолудьків із с. Глинськ. Друге місце посіла сім’я Лиморенків, яка представляла селище Мізоч, а третє - команда Одарчуків із с. Півче. Усі ці родини нагороджено грамотами РДА та подарунками.
Переможці районних етапів спортивно-інтелектуальної гри «Сімейні перегони» вже незабаром візьмуть участь у зональних етапах, які проходитимуть у містах Дубно та Сарни.
Ольга ЯКУБЧИК.

 

Comments are now closed for this entry