На фото: на найвищій сходинці п’єдесталу -
рекордсмен, чемпіон України, КМС з важкої атлетики
Сергій СМОЧЕК.

Нещодавно у м. Очакові Миколаївської області завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків. Під час нього між собою змагалися понад 190 важкоатлетів із 23 областей та АР Крим.
Окрасою чемпіонату стали 20 нових рекордів України. Шість таких у ваговій категорії до 62 кг установив наш земляк - чемпіон України 2008 року серед юнаків, кандидат у майстри спорту з важкої атлетики, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 4 Сергій Смочек. В ривку йому підкорилася рекордна вага - 91, 96 і 100 кг. У поштовху він теж підняв рекордну штангу - 115 і 120 кг. Сума у двоборстві 220 кг - також рекорд України!
У такому юному віці мало хто досягає подібних успіхів. Здолбунівський важкоатлет здобув титул рекордсмена завдяки наполегливим впродовж п’яти років тренуванням, проявивши силу характеру та козацьку вдачу. Допоміг йому піднятися на п’єдестал перемоги наставник - заслужений тренер України Володимир Григорович Гордійчук. Саме він вселив у юного важкоатлета віру в перемогу.
Свою лепту в успішну підготовку важкоатлета, виділивши необхідні на це кошти, внесли голова райдержадміністрації
М. П. Євчук, міський голова І. О. Ольшевський, голова районної організації ВО “Батьківщина” О. Є. Дацюк, завідуючий сектором у справах молоді та спорту РДА М. В. Гарбовський.
Зараз Сергія Смочека зараховано до юнацької національної збірної України, в складі котрої він готуватиметься до чемпіонатів Європи та світу.
Сподіваюсь, що вихованцем школи В. Гордійчука зацікавляться і солідні спонсори нашого району та області. Адже спорт - інвестиція безпрограшна. Крім того, завдяки виступам важкоатлета у різних країнах світу вони матимуть змогу рекламувати себе і свою продукцію.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry