IV Міжнародний турнір з вільної боротьби
3-5 вересня в м.Здолбунові на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 проходив IV Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, тренера з вільної боротьби В. Г. Кайди.
У змаганнях взяло участь більше 130 учасників з Київської, Хмельницької, Житомирської, Запорізької, Сумської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської областей та республіки Білорусь. Вони боролися між собою за нагороди у 14 вагових категоріях. Найрезультативнішим із здолбунівських борців виявився триразовий чемпіон України Віталій Руденко, який переміг у ваговій категорії до 56 кг. Бронзові медалі вибороли Микола Чабан (у ваговій категорії до 30 кг.) та Олександр Слободенюк (у ваговій категорії до 80 кг.). Також варто відзначити Юрія Михайлова, Павла Фінюка та Володимира Гранюка, які поступилися своїм суперникам у сутичках вже за 3 місце.
Переможців та призерів було нагороджено дипломами, медалями та кубками сектору у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації, подарунками від спонсорів змагань.
Організатори змагань висловлюють вдячність усім спонсорам, які надали посильну допомогу у проведенні турніру.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
завідуючий сектором у справах молоді та спорту
райдержадміністрації, майстер спорту України.

Змагалися держслужбовці

4-5 вересня цього року в м. Рівне відбулась обласна спартакіада державних службовців з шахів, шашок, настільного тенісу та волейболу, де були представлені команди 16 районних адміністрацій та 4 міськвиконкомів.
Вдалим був виступ працівників Здолбунівської райдержадміністрації у змаганнях з швидких шахів. Команду в них представляли державний реєстратор Вікторія Бойко та головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики В’ячеслав Нечипорук. В. Бойко виборола перше місце, а В’ячеслав Нечипорук — восьме, і у загальнокомандному заліку команда Здолбунівської райдержадміністрації посіла 2 місце.
Менш вдалими, але результативними, були виступи держслужбовців у шашках (Оксана Швидка та Віктор Шеретюк) – 8 місце, з настільного тенісу (Олена Вороніна та Олег Грушицький) – 9 місце та з волейболу (Михайло Гарбовський, Олег Грушицький, Святослав Рева, Вадим Малахов, Юрій Парейко та Олександр Басай) – 3 місце у своїй підгрупі.
Вл. Інф.

Бронзова медаль у нашої землячки

У м. Біла Церква відбулася міжнародна гонка-меморіал з велоспорту на шосе. Ці престижні змагання зібрали понад 200 учасників з усієї України та країн СНД. Були серед них і вихованці Здолбунівської ДЮСШ “Колос”, які представляли збірну Рівненської області, - Владислав Корень, Микола Степчук, Анастасія Гайдук.
Найкращий результат в груповій гонці на 37 км продемонструвала наша землячка Анастасія Гайдук. Вона виборола бронзову медаль.
Матеріальну підтримку велоспорту надали директор ПП “Квант” І. Д. Люльчак, міський голова І. О. Ольшевський, підприємець В. І. Матиюк. За це їм щиро дякуємо.