Всеукраїнський перепис населення запланований на грудень 2012 року. Про це у ході презентації доповіді “Народонаселення світу у 2011 році: люди і можливості у світі, який населяють сім мільярдів” повідомила заступник голови Державної служби статистики України Наталія Власенко.
Країні потрібні об’єктивні та надійні дані щодо населення, трудової діяльності і ситуації з житлом. Рішення щодо проведення перепису населення є індикатором готовності суспільства отримати інформацію про його економічне, соціальне та демографічне становище.
Загальна мета проведення перепису населення у будь-якій країні світу однакова і полягає в отриманні даних про чисельність, склад і розміщення населення. Певні особливості цього демосоціального спостереження є досить схожими для різних держав.
Одним із найважливіших етапів підготовчих робіт до проведення ВПН-2012 є впорядкування адресного господарства у міських поселеннях.
Під час проведених перевірок адресного господарства працівниками органів статистики було виявлено ряд недоліків. В результаті співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування стан адресного господарства в переважній більшості міських поселень області помітно покращився.
Враховуючи державне значення перепису населення, привести в належний порядок адресне господарство - обов’язок кожного жителя. Тому прохання до власників будівель ще раз перевірити, чи є номерний знак і покажчик з назвою вулиці на будинку, чи добре видно їх зі сторони вулиці. В разі відсутності необхідно вивісити їх, або іншим чином ідентифікувати Вашу поштову адресу, тим більше, що упорядкування адресного господарства потрібне не тільки для проведення перепису населення.
Разом ми гідно підготуємося до перепису населення.
Олена НАЗАРОВА,
начальник відділу
статистики населення
Головного управління статистики.

Comments are now closed for this entry