Засновник ОЦ “Найкращий зір” Олег Антонович ГОРОБЮК.

З вибором нового, європейського, вектора розвитку в нашій країні поволі відбуваються зміни чи не у всіх сферах суспільного життя. І медична галузь - не виняток. Бо в ній поступово запроваджують принципово інакші від звичних для більшості з нас підходи до організації діяльності лікувальних закладів, медиків. Одним з таких є приватна медична практика. Справа зовсім не проста. Бо тому, хто її започатковує, потрібно бути, окрім як авторитетним медичним фахівцем, ще й бізнесменом - енергійним, вдумливим, підприємливим та відповідальним. Однак, у нашому краї кількість приватних медичних закладів постійно збільшується. З вибором нового, європейського, вектора розвитку в нашій країні поволі відбуваються зміни чи не у всіх сферах суспільного життя. І медична галузь - не виняток. Бо в ній поступово запроваджують принципово інакші від звичних для більшості з нас підходи до організації діяльності лікувальних закладів, медиків. Одним з таких є приватна медична практика. Справа зовсім не проста. Бо тому, хто її започатковує, потрібно бути, окрім як авторитетним медичним фахівцем, ще й бізнесменом - енергійним, вдумливим, підприємливим та відповідальним. Однак, у нашому краї кількість приватних медичних закладів постійно збільшується. Так, рік тому у Рівному прийняв перших пацієнтів приватний офтальмологічний центр «Найкращий зір». Відтоді професійно і якісно допомогу там надали уже сотням людей із захворюваннями очей. Про основні напрямки діяльності та види послуг центру спілкуємось з його засновником та керівником - лікарем-офтальмологом вищої категорії з майже 30-річним стажем Олегом Антоновичем ГОРОБЮКОМ.

Будівля по вул. Миколи Карнаухова, 31 у м. Рівне, в якій міститься ОЦ “Найкращий зір”.

- Олеже Антоновичу, дозвольте насамперед привітати Вас з першою річницею від заснування центру. Перший рік - це час становлення...
- Дякую за привітання. Наш офтальмологічний центр діє з вересня 2017-го. Для мене, як і більшої частини нашого колективу, робота тут не є початком приватної практики. Перший такий досвід отримали працюючи в приватному офтальмологічному кабінеті. Створення центру дало змогу значно розширити спектр пропонованих пацієнтам послуг з діагностики та лікування очних хвороб, працювати ефективніше. Зрештою, працювати і гідно заробляти. Не лише зарплатню, а й кошти на подальший розвиток центру, на самоосвіту та вдосконалення фахових навиків, зокрема шляхом участі в різноманітних наукових конференціях, зустрічах, обмінах досвідом. Хоча можна сказати, що за рік функціонування ОЦ “Найкращий зір” ми визначились, в якому напрямку нам рухатись далі, чого потребуємо, чому потрібно більше уваги приділити.
Та головне, що за цей час встигли допомогти багатьом людям, провели сотні вдалих оперативних втручань. Адже для нашого колективу саме турбота про здоров’я пацієнтів, а не комерційна складова справи, була, є і буде основ­ною.

У клініці “Найкращий зір” завжди готові допомогти пацієнтам з очними хворобами.

 


- Потенційним клієнтам буде цікаво, хто ще у складі «команди» центру і працює разом з Вами.
- Основу колективу клініки складає сім’я Горобюків: я, продовжуючи справу мого батька Антона Степановича, засновника династії, привів в офтальмологію мою дружину Наталію Пет­рівну - чудового діагноста, справжнього професіонала. Через рік у колектив віллються і мій старший син Остап, який нині проходить навчання у знаменитому Інституті очних хвороб та тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН Українни, та його майбутня дружина. А ще за кілька років працюватиме у цій клініці і менший мій син - Андрій. Зараз він навчається у медуніверситеті ім. О. Богомольця.


Це означає дуже багато: ми прийшли назавжди і дбаємо про високе реноме своєї клініки.
Але в нашому центрі працюють і чудові спеціалісти не пов’язані з нашою сім’єю.
До консультування хворих та проведення складних оперативних втручань залучаємо чудового досвідченого фахівця - кандидата медичних наук, лікаря-офтальмолога першої категорії, вітрео­ретинального, лазерного, катарактального офтальмохірурга, дійсного члена Американського і Європейського товариства рефракційних і катарактальних хірургів, члена Європейського товариства вітреоретинальних хірургів Дмитра Серігйовича Горячева.
Медичні сестри, адміністратори, молодший медперсонал, директор, бухгалтер, менеджери, ІТ-спеціалісти - дуже важливі й цінні працівники, без яких неможлива успішна діяльність клініки.
“Найкращий зір” оснащений якісним сучасним офтальмологічним обладнанням, тож і технічні можливості для діагностування та лікування в нашій клініці найвищого рівня.
- Пацієнти яких вікових категорій можуть звертатися по допомогу в ОЦ “Найкращий зір”?
- У наш офтальмологічний центр можуть звертатися люди різного віку. Забезпечуємо діагностику і лікування захворювань очей і дітям, і дорослим пацієнтам.
- Як потрапити на прийом до фахівців центру?
- Дуже просто. В клініці “Найкращий зір” існує попередній запис на прийом до лікарів. Тож пацієнту потрібно зателефонувати за номером (067) 00-40-280 або (0362) 420-280 і наш працівник запише його на прийом на зручний для цієї людини час. Кірм того, записатися на прийом до спеціалістів клініки можна on-line - заповнивши заявку на нашому сайті https://www.nzrivne.com
- З якими саме офтальмологічними проблемами варто звертатись до “Найкращого зору”?
- Ми лікуємо практично усі типи очних захворювань, Окрім хіба що тих, лікування яких можливе лише у спеціалізованих центрах, як от онкологія, туберкульоз, опіки, складні травми.
Наша клініка має чудову, оснащену за європейськими канонам, операційну. Двічі на тиждень ми проводимо операційні дні, в які виконуються різноманітні операції на оці та його придатках (з переліком операцій можна ознайомитись на нашому сайті).
Найпоширеніша з операцій - видалення катаракти з імплантацією гнучкої лінзи (штучного кришталика) – у нас здійснюється новітнім безшовним і практично безболісним методом “холодної” ультразвукової фейкоемульсифікації, що, на відміну від лазерної, не нагріває структури ока, менш травматична. При цьому ми імплантуємо лінзи тільки американських і європейських виробників, в основному чотирьохопорні, асферичні. Це дає найкращий зір нашим пацієнтам. Зазначу, що у нас ціни на такі операції на рівні з державними закладами і значно нижчі, ніж у столиці.
Також забезпечуємо лікування вітреоретиальних захворювань, різних хвороб сітківки (зокрема й інтравітреальне та лазерне), глау­коми усіх видів і ступенів складності (в т. ч. оперативне). Виконуємо інтравітреальне введення препаратів. Крім цього, пропонуємо послуги з пластичної хірургії повік - усунення косметичних проблем, доброякісних новоутворень. Для кожного зі своїх пацієнтів підбираємо оптимальну саме для нього тактику лікування. Працюємо відповідно до затверджених міжнародних медичних протоколів.
- Які види діагностичних обстежень дає змогу пройти наявне в очолюваному Вами закладі обладнання? Яка вартість цих послуг?
- У нашій клініці наявне сучасне обладнання для всебічного офтальмологічного обстеження пацієнтів. Маємо можливість перевіряти гостроту зору за допомогою проектора знаків, здійснювати такі діагностичні обстеження, як ОКТ оптично-когерентна томографія, УЗД (А-сканування і В-сканування), стереоскопічна офтальмоскопія очного дна, біомікроскопія переднього відрізка ока, автоматична периметрія, рефкератомет­рія, безконтактна тонометрія та тонометрія по Гольдману (електронна). Щодо вартості цих послуг, то в нашому офтальмологічному центрі вона досить-таки помірна порівняно з іншими закладами. З прайс-листом також можна ознайомитись на вже згаданому вище сайті клініки.
- За яким графіком працює “Найкращий зір”? Як до нього дістатися?
- Офтальмологічний центр “Найкращий зір” діє за адресою: м. Рівне, вул. Миколи Карнаухова (колишня Мірющенка), 31, 4-й поверх. Графік роботи ми намагалися зробити максимально зручним для пацієнтів. Отож, працюємо з 9.00 до 19.00 з понеділка до п’ятниці, з 9.00 до 15.00 у суботу. Маємо лише один вихідний, і це - неділя.
Дістатися до клініки можна у Рівному маршрутними таксі № 38, № 42 і № 66, доїжджати до зупинки “Міська лікарня”.
Нагадаю, в клініці “Найкращий зір” існує поперед­ній запис на прийом до лікарів. Тож пацієнту потрібно зателефонувати за номером (067) 00-40-280 або (0362) 420-280, і наш працівник запише його на прийом на зручний для цієї людини час. Кірм того, записатися на прийом до спеціалістів клініки можна on-line - заповнивши заявку на нашому сайті https://www.nzrivne.com
Спілкувалася
Олена СНІЖНА.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити