Днями Рівненщина отримала 27950 доз вакцини проти ХІБ-інфекції. Ця вакцина проти пневмонії, отиту та у разі ускладнень – бактеріального менінгіту. Як зазначили в обласному управлінні охорони здоров’я, Рівненщина отримала її 58,3 % до потреби.
Між районами розподілили не всі отримані дози вакцини. Частину залишили на складі.
На Здолбунівщину виділили 550 доз. Цього також не достатньо для району. Як розповідв головний лікар Здолбунівського РЦПМД Олег Сумко, цієї вакцини довгий час не виділяли.
- Вакцину, що надійшла, розподілили між амбулаторіями району. Робитимемо щеплення діт­кам двох, чотирьох та 18 місяців. Насамперед вакцинуватимемо малюків двох та чотирьох місяців через брак вакцини, - розповів Олег Сумко.
На Здолбунівщині очікують, що на район виділять ще додатково вакцини з тих, що залишилися на складі. Тож вакцинують максимальну кількість дітей.
Довідка: гемофільна інфекція b типу (Hib) особливо небезпечна для дітей віком до 5 років і дорослих з певними хронічними захворюваннями. Вакцинація дітей проводиться у 3-4 етапи ,згідно з календарем профілактичних щеплень.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити