Паліативна допомога - це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їхніх родин шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини.
Надання паліативної допомоги жителям нашого району здійснюється праців­никами Здолбунівських цен­тральної районної лікарні, районного центру первинної медичної допомоги та РО Товариства Червоного Хреста України в амбулатор­но-поліклінічних умовах. Онко­логічні хворі, які потребують призначення наркотичних анальгетиків, отримують їх амбулаторно, згідно з призначеннями лікаря-онколога, а в стаціонарі - згідно з призначеннями фахівців відповідного профілю.


Одинокі громадяни та особи похилого віку отримують відповідну допомогу у спеціалізованих закладах соціального захисту населення - Здолбунівському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів, Урвенському психо-невро­логічному інтернаті, стаціонарному відділенні для постійного проживання Здол­бунівського районного територіального центру соціального обслуговувавння (надання соціальних послуг), що у с. Будераж.
Також паліативна допомога надається у хоспісі, який знаходиться в м. Дубно у приміщенні медичного коледжу.
Госпіталізація в Дубенський хоспіс проводиться за наявності медичних та соціальних показів, направлення сімейного лікаря, виписки з амбулаторної карти хворого чи історії хвороби, паспорта та заяви хворого або його опікуна.
Детальнішу інформацію про умови та покази до госпіталізації в хоспіс можна отримати за контактними телефонами в м. Дубно: (03656) 4-91-74, 4-19-30.
Віра НАУМОВИЧ,
завідуюча
Здолбунівською
районною поліклінікою.

Comments are now closed for this entry