Заступник голови Рівненської обласної ради Валентин КРОКА вручає сертифікат на отримання авто головному лікарю Гільчанської амбулаторії Богдану ГРИЦАКУ.

Минулої п’ятниці до працівників Гільчанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини завітав депутат обласної ради, заступник голови Рівненської обласної ради В. І. Крока. Валентин Іванович не вперше приїздить у цей населений пункт. Свого часу доля звела його з багатодітною сім’єю Нетецьких, яка проживає у Гільчі Другій. Цій родині він допоміг придбати пральну машину, меблі, три двоярусні ліжка. Та й у розв‘язанні інших житейських проблем допомагав, підтримував добрим словом, співчував, що дуже рідко зустрічається у наш непростий час.


А цього разу Валентин Крока прибув до гільчанців, аби вручити місцевій амбулаторії сертифікат на отримання спеціалізованого автомобіля для надання медичної допомоги. З приводу цієї події в колективі медперсоналу відбулися збори, в яких взяли учась заступник голови районної ради Яків Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бандюк, Урвенський сільський голова Лідія Балабат, голова районної організації партії ВО “Батьківщина” Олег Дацюк.
У Гільчанській амбулаторії вже давно відслужив свій вік автомобіль швидкої медичної допомоги, без якого їй важко було обійтися. І врешті-решт посміхнулося щастя – відповідно до рішення Кабінету Міністрів України медичний заклад одержить спеціалізоване авто марки “Opel Combo”.
Валентин Крока, вручаючи сертифікат головному лікарю амбулаторії Богдану Грицаку, наголосив на тому, що він і надалі сприятиме місцевій громаді у вирішенні нагальних соціальних питань.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry