Материнське молоко має велике значення для повноцінного розвитку малюка. Воно забезпечує дитину всіма необхідними поживними речовинами протягом перших 5-6 місяців життя, а за умови правильного і вчасного введення прикорму - протягом перших двох років.
Грудне молоко, крім білків, вуглеводів, жирів, містить ферменти, необхідні для травлення, більше 15 видів гормонів, вітаміни, мікроелементи у таких співвідношеннях, які є оптимальними для засвоєння організмом дитини.
Завдяки наявності антитіл до тих захворювань, якими хворіла мама, грудне молоко можна вважати першим «природним щепленням» немовляти.
Потрібно і цікаво знати, що:
годування природним шляхом (грудне молоко) – це не лише їжа для дитини, а й момент психологічного спілкування матері і малюка, джерело любові, тепла, захищеності;
склад молока відрізняється не лише у різних жінок, але й у різних молочних залозах однієї жінки. Він змінюється в залежності від потреб дитини протягом всього періоду лактації, протягом дня і навіть впродовж одного годування;
концентрація жиру в останніх порціях молока буває приблизно у 5 разів вища, ніж у початкових. Саме за рахунок останніх порцій молока дитина насичується, тоді як за рахунок перших – втамовує спрагу;
годувати грудним молоком спроможні 97 відсотків жінок (за умови їх бажання).
Сучасні наукові дослідження довели, що у тих дітей, які вигодовувались природним шляхом, ризик розвитку у майбутньому ожиріння, атеросклерозу, цукрового діабету, ортопедичних захворювань, стоматологічних проблем значно нижчий, ніж у тих, що вигодовувались штучно.
Грудне годування має важливі переваги і для здоров’я матері. Воно сприяє нормальному перебігу післяпологового періоду, запобігає післяпологовим кровотечам та гнійно-септичним захворюванням, маститу, зменшує ризик виникнення мастопатії, онкологічних захворювань матки і яєчників у майбутньому.
Грудне годування дає можливість зекономити сімейний бюджет, адже не потрібно витрачати кошти на купівлю молочних сумішей, а також ліків для дитини, ризик захворіти у якої набагато нижчий, ніж у тієї, яку годують молочними сумішами.
Та найбільшою перевагою грудного вигодовування є здоров’я дитини і її позитивна налаштованість у житті, а також формування взаєморозуміння між матір’ю та дитиною, їхня любов та прив’язаність.
Тільки ви, любі мами, можете подарувати своїй дитині ніжність, тепло і турботу, єдину найкращу їжу – грудне вигодовування.
Вікторія ПІЩАЛЮК,
лікар-педіатр Здолбунівської
дитячої консультації.

Comments are now closed for this entry