У розпалі сезон збирання грибів. Люди йдуть в ліс за дармовим делікатесом, деколи забуваючи про пильність.
У вересні в Україні різко збільшилась кількість отруєнь дикорослими грибами. На Здолбунівщині зареєстровано три випадки отруєнь, одна людина померла.
В нашому регіоні росте понад 30 видів їстівних грибів і декілька видів умовно їстівних. З азартом, який виникає під час їх збирання, грибники втрачають пильність. Тому щосезону в Україні гинуть десятки людей, бо лікувати грибні отруєння дуже складно і це вимагає значних матеріальних витрат.
Найбільшу загрозу для життя становить бліда поганка, точніше три її різновиди: зелена, жовта, біла. Ростуть вони з липня до глибокої осені. Токсини грибів не руйнуються навіть при тривалому відварюванні. В одному грибі блідої поганки їх достатньо, щоб викликати смертельне отруєння.
Як правило, симптоми отруєння виникають через 6-12 годин після споживання грибів. Це підвищене слиновиділення, сильні болі в животі, часта блювота, розлад функції кишечника, нестерпна спрага. Через велику втрату організмом рідини нерідко виникають судоми. Але не завжди спостерігається бурхливе наростання симптомів. Після звичайного розладу шлунка, настає удаване покращення і постраждалі не звертаються за медичною допомогою або припиняють лікування, що призводить до смертельних випадків.
При першій підозрі на отруєння грибами необхідно негайно звернутись за медичною допомогою. До прибуття лікаря (фельдшера), щоб сприяти виведенню отрути з організму, потерпілому дати випити 4-5 склянок підсоленої кип’яченої води кімнатної температури, содового розчину (одна чайна ложка на стакан води) або слабкого розчину перманганату калію, після чого викликати блювоту. Таке промивання шлунка необхідно зробити неодноразово. Зневоднення організму потерпілого необхідно компенсувати споживанням великої кількості рідини (міцний чай, кава або підсолена вода). Від того, як швидко буде надано допомогу, залежить життя людини. Отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню.
Щоб похід до лісу не призвів до сумних наслідків, дотримуйтесь наступних простих правил: добре вивчіть розпізнавальні ознаки отруйних грибів (бліда поганка має такі характерні ознаки - пластинки на нижній частині шляпки завжди білі, на ніжці біле кільце і основа потовщена); ніколи не збирайте незнайомі, перестиглі, ослизлі і зіпсовані гриби; уважно перевірте гриби, зібрані дітьми; в день збору гриби необхідно відварити тричі по 10-15 хвилин у підсоленій воді і тільки після цього готувати різні страви; не годуйте грибами дітей.
Методів перевірки грибів на отруйність не існує. Пам’ятайте, що тільки ваша обізнаність, вміння розпізнавати їстівні гриби, їх правильне приготування вбережуть вас від отруєння.
Маргарита КИСЕЛЬОВА,
лікар-санолог райсанепідемстанції.

Comments are now closed for this entry