Сальмонельоз – гостре інфекційне кишкове захворювання, яке виникає при споживанні продуктів, заражених поширеними в природі мікроорганізмами сальмонелами. Основним місцем їх знаходження є кишечник тварин і людини. Сальмонели мають здатність не лише стійко зберігатися, а й розмножуватись в продуктах харчування, зокрема в м’ясних, молочних, холодці, бульйонах, паштетах, ліверній ковбасі та виробах із фаршу. За оптимальної температури 20-37 градусів незначне зараження продуктів через 4-6 годин перетворюється на масивне забруднення.

 

При цьому не відбувається змін кольору, запаху, смаку самого продукту.
Захворювання викликає враження шлунково-кишкового тракту, як і при всіх гострих кишкових інфекціях - дизентерії, гастроентероколітах, черевному тифі та ін. Найхарактернішою ознакою збудників цих захворювань є те, що вони потрапляють в організм людини через рот з харчовими продуктами, водою. Джерелом зараження обов’язково є хворий або носій збудника, які забруднюють харчові продукти, воду.
Щорічно в районі реєструються випадки групових захворювань сальмонельозною інфекцією під час святкувань (весіль, проводів в армію, днів народження тощо). Не виключенням є вже і нинішній рік. Основні причини цих захворювань: приготування продуктів і страв в домашніх умовах, недотримання особистої гігієни (не милися належним чином руки), порушення технології приготування страв, зберігання їх без холодильного обладнання (в льосі, на веранді), участь в приготуванні страв сторонніх осіб без попередніх спеціальних медичних обстежень.
Проявами гострих кишкових захворювань можуть бути шлунково-кишкові розлади, нудота, блювота, пронос, болі в шлунку, підвищення температури тіла.
Захворюваність кишковими інфекціями найчастіше спостерігається серед дітей до 3-х років. Особи, які їх доглядають, не завжди дотримуються правил вигодовування малят, правил особистої гігієни, не слідкують за тим, аби продукти пройшли достатню термічну обробку, а овочі та фрукти були належно вимиті, використовують неадекватні для віку дитини продукти.
Профілактика захворювань сальмонельозом та іншими гострими кишковими інфекціями дуже проста: не допустити попадання збудника захворювань в рот. А це елементарні вимоги до себе і оточуючих - мити ретельно руки з милом після відвідання вбиральні, перед вживанням їжі та її приготуванням.
Не споживайте продукти сумнівної якості та з закінченим терміном зберігання. Ретельно мийте овочі та фрукти проточною водою.
Не допускайте в житлове приміщення, особливо де зберігаються продукти, залітання мух, які є рознощиками збудників захворювань.
Надвірні вбиральні утримуйте в чистоті, щільно закривайте двері. Навчайте дітей елементарним правилам особистої гігієни з раннього віку.
Сальмонельозні інфекції передаються в основному через м’ясні продукти, яйця, особливо водоплавної птиці. А тому їх необхідно піддавати ретельній термічній обробці перед споживанням.
Не купуйте молочні, м’ясні продукти та інші, які в торговельній мережі зберігаються без холодильника.
Звертайте особливу увагу на терміни зберігання продуктів.
Найбільшу небезпеку зараження становлять подрібнені м’ясні продукти, фарш та кулінарні вироби з нього. Не купуйте м’ясний фарш на ринках, особливо на прилеглій до них території.
Такі прості, практично безкоштовні заходи, допоможуть вберегтися від захворювань кишковими інфекціями.
Микола Матлушинський,
завідуючий епідеміологічним
відділом райсанепідемстанції.

Comments are now closed for this entry