Нітрати завдають шкоди здоров‘ю. Вони сприяють розвитку шкідливої кишкової мікрофлори, яка виділяє в організм людини токсини і призводить до виникнення пухлин у кишково-шлунковому тракті. Вступаючи в реакцію з гемоглобіном крові, нітрати позбавляють червоні тільця можливості насичувати клітини киснем. Внаслідок цього порушується обмін речовин, дестабілізується нервова система, слабшають захисні функції організму.
Регулярне, навіть у незначних дозах, надходження нітратів в організм зменшує в ньому кількість йоду. А це призводить до збільшення щитоподібної залози. Крім цього, нітрати знижують вміст вітамінів у їжі.
В березні-травні цього року лабораторіями Здолбунівської райсанепідемстанції та ветсанекспертизи на вміст нітратів було досліджено 175 зразків ранніх овочів із закладів торгівлі та ринків (96 з них — у травні). Перевищення допустимих норм вмісту нітратів в березні-квітні було виявлено у 4 зразках: у 3 свіжих огірків та 1 зеленої цибулі. В травні перевищення допустимих норм вмісту нітратів у свіжих зелених овочах виявлено не було.
Василь БАРДІН,
лікар з гігієни харчування Здолбунівської райСЕС.

Comments are now closed for this entry