Шановні бухгалтери, Ви часто стикаєтесь з проблемою – як скласти та подати звіт до податкової служби, затративши при цьому мінімум часу. До Ваших послуг – швидкий та надійний спосіб формування звітності в електронному вигляді та її централізована передача до податкової інспекції засобами Інтернет через Центр обробки електронних звітів (ЦОЕЗ) Державної податкової адміністрації України.
Переваги очевидні, це: можливість подання звітів у будь-який зручний для Вас час впродовж доби, навіть в останній день здачі, безпосередньо з робочого місця, конфіденційність звітності під час передачі та її 100-відсотковий захист від помилок та несанкціонованих втручань, автоматичне заповнення «шапок» бланків та перенесення даних до електронної звітності з бухгалтерської програми, отримання квитанції-відповіді про прийняття звітності від оператора протягом 30 хвилин, автоматичне отримання в електронному вигляді нових форм звітності при змінах в законодавстві, гарантія доставки, перевірка стану особового рахунку.
По Здолбунівській ОДПІ в жовтні цього року податкову звітність і розшифровку податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів в електронному вигляді подали 95,8 відсотка платників податку на додану вартість, однак більшість платників надали цю звітність на магнітних носіях. Для переходу на звітність засобами телекомунікаційного зв’язку, тобто по Інтернету, достатньо отримати засоби електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів та заключити з інспекцією договір про визнання електронних документів. За інформацією звертайтесь до Здолбунівської ОДПІ за телефонами: 2-50-10, 2-52-04. Завжди раді вам допомогти.
Ярослава Верещак,
начальник Здолбунівської ОДПІ.

Comments are now closed for this entry