Чи дійсна в 2011 році відмітка про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, внесена до 2011 року в паспорт громадянина України – фізичної особи, яка через свої релігійні та інші переконання відмовилася від прийняття ідентифікаційного номера?

Фізичні особи, які через свої релігійні та інші переконання відмовлялися від прийняття ідентифікаційних номерів та в паспортах громадянина України мають відмітки про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, внесені до 2011 року, втратили таке право з 21.01.2011 року.
Пунктом 8 р. VIII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 17.12.2010 року № 954, визначено, що за зверненням фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та подала повідомлення за формою № 1П до органу ДПС за своїм місцем проживання для обліку її в окремому реєстрі Державного реєстру, орган ДПС після отримання інформації з Державного реєстру про взяття такої особи на облік за прізвищем, ім'ям, по батькові, серією і номером паспорта вносить до паспорта громадянина України такої особи (сьома, восьма або дев’ята сторінка) відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
Сектор масово-роз'яснювальної
роботи та звернень громадян
Здолбунівської ОДПІ.

Comments are now closed for this entry