Наприкінці березня відбулась чергова звітна конференція трудового колективу ДП НАЕК “Енергоатом”, відокремленим підрозділом котрої є Хмельницька АЕС. Основним питанням, яке розглядалось під час цього зібрання, було виконання колективного договору Компанії.
Пріоритетними напрямками роботи адміністрації та профспілкового комітету НАЕК “Енергоатом” і надалі будуть забезпечення виконання колективного договору у повному обсязі і недопущення зменшення кошторису на соціальний розвиток. Як інформував учасників засідання президент Компанії Ю. Недашковський, цьогоріч фонд оплати праці збільшено на 30%, а відтак і соціальні стандарти життя енергетиків теж мають підвищитись.
Крім того, продовжиться робота з врегулювання поетапного збільшення мінімальної тарифної ставки для непромислового персоналу, розробки єдиного порядку визначення загального стажу роботи працівників ДП НАЕК “Енергоатом” для щомісячної надбавки за стаж роботи.
Учасники конференції вирішили продовжити до 2011 р. дію колективного договору, дійсного у 2008-2009 рр., але із змінами та доповненнями.
Ольга Якубчик,
за повідомленнями
інформаційного центру ВП ХАЕС.

Comments are now closed for this entry