Саме на цих принципах будується співпраця ВП “ХАЕС” та ЗМІ

Лише в листопаді ц. р. Хмельницькою атомною електростанцією було вироблено 1447,4 млн. кВтг електроенергії, з колекторів АЕС відпущено 36,6 тис. Гкал теплової. Колектив атомників стабільно працює у напруженому ритмі, але постійно дбає не тільки про досягнення високих виробничих показників. Серед основних питань, які на станції в центрі уваги, кваліфікація персоналу та експлуатаційна безпека. Про те, що остання на ХАЕС відповідає встановленим нормам, свідчать результати численних перевірок як українськими, так і міжнародними контролюючими органами. Соціальна політика, розвиток спорту теж в полі зору керівництва ВП “ХАЕС”. А хто хоч раз побував на цьому підприємстві, той не може не відзначити присутності там високого рівня культури виробництва.


Про свою діяльність, розуміючи підвищену цікавість людей до стації, як потенційно небезпечного об’єкта, атомники розповідають відкрито. В Інтернеті розміщено офіційний сайт ВП “ХАЕС”, на станції видається газета і, як спеціальний підрозділ, діє інформаційний центр. Його працівники відповідальні за зв’язки ХАЕС із громадськістю та ЗМІ.
Зустрічі журналістів з керівництвом, провідними фахівцями станції, видатними людьми її міста-супутника, щоразу дуже інформативно насичені. Саме такою була і та з них, що відбулась минулого тижня. Хід підготовчих робіт на енергоблоках №3 і № 4, організація на станції протиаварійних заходів і поводження з радіоактивними відходами, нові спортивні досягнення вихованців Нетішинської КДЮСШ стали основними темами, які розглядались під час неї.
Журналісти мали змогу поспілкуватись із заступником головного інженера ВП “ХАЕС” з нових блоків О. І. Корлихановим, начальниками хімічного і цеху дезактивації та поводження з РАВ М. В. Замфіракі та
С. Є. Коротовим, начальником управління аварійної готовності та реагування С. Д. Дубиною, тренерами КДЮСШ з самбо і дзюдо Г. В. Гороховим та фехтувальників В. І. Штурбабіним, олімпійською чемпіонкою Галиною Пундик. Працівники ЗМІ також відвідали зовнішній кризовий центр ХАЕС, станційне протирадіаційне укриття № 3, ознайомились із покладеними на них функціями і встановленим там обладнанням.
Докладніше про побачене і почуте на ХАЕС читайте у наступних публікаціях.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry