Їх візит на ХАЕС відбувся 5 жовтня. Під час нього обранці місцевої громади ознайомились з роботою станційного навчально-тренувального центру, 1-го та 2-го енергоблоків АЕС, побували на проммайданчиках 3-го та 4-го енергоблоків, відвідали Нетішинський міський краєзнавчий музей.
Після екскурсії депутати мали зустріч з генеральним директором ВП “ХАЕС” Миколою Сергійовичем Панащенком, котрий поінформував наших земляків про динаміку виробничих показників атомної електростанції, стан навколишнього середовища на прилеглій до неї території та організацію заходів з його охорони, підвищення безпеки, модернізації та реконструкції ХАЕС. У своєму виступі керівник колективу атомників зупинився й на тому, які заходи здійснюються на шляху реалізації дій, визначених відповідними постановами Кабінету Міністрів України, щодо організації підготовки та проведення громадських слухань, пов‘язаних з добудовою 3-го і 4-го енергоблоків станції.
Відбувся і діловий діалог. Крім питань важливості розвитку атомної енергетики, радіаційної безпеки, представники Здолбунівщини задавали питання про перспективи розвитку нашого регіону за умови будівництва нових енергоблоків Хмельницької АЕС, механізми розподілу коштів на регіон від добудови, кадрову політику АЕС та ін.
“Ми завжди відкриті для відвідувачів”, - зазначив наприкінці зустрічі М. С. Панащенко. Голова Здолбунівської міської ради Ігор Олександрович Ольшевський подякував атомникам за теплий прийом і цікаву інформативну екскурсію, висловив побажання про подальшу тісну і плідну співпрацю.

Comments are now closed for this entry