24 серпня 2011 року в місті Рівне на площі біля Рівненського академічного українського музично-драматичного театру з нагоди 20-річчя незалежності України було організовано благодійну акцію «Державний герб – символ благодійності». Під час її проведення всі бажаючі долучились до відтворення монетами малого державного герба – Тризуба - розміром 20 на 12 метрів.
Кошти збирали на лікування дворічного жителя міста Радивилів Микити Хитрого, якому у Брюссельській клініці «Сеінт-Люк» було проведено трансплантацію печінки. Дитина потребує післяопераційного лікування та постійного медичного обстеження іноземними фахівцями. Мама Микити перебуває в декретній відпустці, тато – інвалід другої групи.
Організатором акції з викладення монетами найбільшого державного символу в Рівному виступив секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України (голова Дмитро Тарасюк), а автором цього проекту є кореспондент газети «Перспектива» Хмельницької АЕС Олександр Шустерук. До речі, на рахунку журналіста вже були акції, що визнані Книгою рекордів України як національне досягнення. У 2008 році вперше у нашій державі під час відзначення Дня незалежності України за проектом Олександра Шустерука восьмиметровий державний герб було створено у місті енергетиків Нетішині. Тоді вдалося зібрати шість з половиною тисяч гривень, які були направлені на лікування хворого юного нетішинця.
У Рівному акцію підтримало теж чимало людей, зробили свій внесок у збір коштів і місцеві управління Національного банку України та МВС України в Рівненській області. В результаті на допомогу хворому хлопчику зібрали близько 10 тисяч гривень, а нове досягнення зареєстрували у Книзі рекордів України.

Comments are now closed for this entry