16 червня 2011 р. в Національному університеті «Острозька академія» за проектом кореспондента газети «Перспектива» Хмельницької АЕС Олександра Шустерука було встановлено рекорд для «Книги рекордів України» - «Найбільше письмове вшанування історії української пісні», в якому взяли участь колектив та гості навчального закладу. Рекорд було встановлено в рамках проведення «Року української пісні» в університеті і присвячено 60-річчю народження співака Назарія Яремчука, 40-річчю визнання пісні Володимира Івасюка «Червона рута» на міжнародному рівні, 45-річчю заснування композитором Левком Дутківським легендарного ВІА «Смерічка».
Представник національного проекту «Книга рекордів України» заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький засвідчив, що «Найбільше письмове вшанування історії української пісні» було представлене у вигляді паперової стрічки довжиною 1 кілометр 155 метрів. Для його демонстрації було залучено 770 студентів Національного університету «Острозька академія». За встановлення рекорду колективом вищого навчального закладу дипломи «Книги рекордів України» були вручені ректору Національного університету «Острозька академія», Герою України Ігорю Пасічнику та автору проекту журналісту Олександру Шустеруку, який раніше “організував” ще два рекорди для «Книги рекордів України».
У церемонії презентації «Найбільшого письмового вшанування історії української пісні» взяли участь народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко та лідер гурту «От вінта» Юрко Журавель. Для учасників акції вони виконали свої кращі пісенні твори.
Ольга ЯКУБЧИК
за повідомленням інформаційного
центру ВП “ХАЕС”.

Comments are now closed for this entry