7 травня, напередодні Дня Перемоги, за сприянням і безпосередньої участі Хмельницької атомної електростанції, відбулося перепоховання на рідній землі, в селі Копачівка Деражнянського району Хмельницької області, воїна Великої Вітчизняної війни.
До ВП «Хмельницька АЕС» звернулися представники інформцентру Смоленської АЕС (Росія) та в. о. голови адміністрації м. Десногорськ Смоленської області з повідомленням, що під час пошукових робіт в урочищі Варушкіно (11 км від міста Єльня) були підняті останки і знайдено медальйон, у якому зазначено дані: Нікітюк Йосип Дмитрович, 1921 р.н., місце народження: Кам’янець-Подільська область, Деражнянський район, с. Копачівка, дата і місце призову: 10.11.1940 року, Деражнянський РВК, Українська РСР, Кам’янець-Подільська обл., військове звання: рядовий. З серпня 1941 року вважався загиблим.
На території Копачівської сільської ради Деражнянського району Хмельницької області проживають рідні сестри загиблого - Козачок Ганна Дмитрівна і Дякун Ніна Дмитрівна, які попросили здійснити перепоховання брата в с. Копачівка.
Хмельницькою АЕС проведено значну роботу щодо організації перепоховання. Копачівською сільською радою було прийняте відповідне рішення про надання дозволу на перепоховання та передано необхідний пакет документів для російської сторони.
Участь у перепохованні захисника Вітчизни взяли делегація російської сторони у складі представників місцевих органів влади м. Десногорська та Смоленської АЕС, перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко, військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату, а також делегація від ВП ХАЕС та засобів масової інформації регіону.
За повідомленням
інформаційного центру ВП “ХАЕС”.

Comments are now closed for this entry