Санкціонований обшук провели працівники Здолбунівського відділення поліції у помешканні жителя Здолбунівського району сьомого травня. Правоохоронці виявили вибухівку та боєприпаси на горищі будинку 53-річного жителя села Стеблівка.

1

2

Працівники вибухотехнічного відділу ГУНП в Рівненській області встановили, що господар зберігав два корпуси гранат РГД-5 та один Ф-1 із запалами до них. Також поліцейські виявили три підривачі «УЗГРМ», а також 51 патрон різного калібру.

3

4

Зберігав чоловік на горищі ще дванадцять пластин динамічного вибухового захисту «Контакт-1» загальною вагою 16,44 кг. У кожній із них – пластична вибухова речовина вагою 260 грамів.

За попередньою інформацією стеблівець перебував у зоні АТО.

5

У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконного поводження з боєприпасами та вибуховими речовинами, за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України усе вилучене слідчі скерують на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Нині правоохоронці встановлюють походження боєприпасів і вибухівки.

Відділ комунікації поліції Рівненської області.