Здолбунівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області долучився до Всеукраїнської акції Міністерства юстиції України «Кохання без меж». Працівники місцевого відділу ДРАЦС готувалися до цього заздалегідь. Подбали, аби створити у залі урочистих подій по-особливому романтичну атмосферу за допомогою власноруч виготовлених і спеціально придбаних прикрас, підготували подарунки для молодят, які в День закоханих братимуть шлюб, і лотерею з призами - для пар, котрі подаватимуть цього дня заяви на одруження. Крім того, облаштували в установі романтичну фотозону. Також вітальні листівки для пар, які одружуватимуться 14 лютого, підготувало Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області.


Учасниками акції «Кохання без меж» до 16.47 цього дня стали три пари молодят - Юрій Тимощук та Віта Грицан, Микола Устянчук і Віта Воловнік, Руслан Журавель та Наталія Сидорчук. Обряди для них провела працівниця відділу ДРАЦС Людмила Нестерчук. Щиро вітала молодят та вручала їм подарунки начальник Здолбунівського районний відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Рівненській області Алла Пилипчук.
Окремим сюрпризом для закоханих і щойно одружених пар стало пісенне привітання від учасників молодшої групи зразкового ансамблю «Здолбунівські дзвіночки» (керівник Антоніна Шеретюк) БКЦ.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.